כשהדמיות זה כבר לא מספיק

כשהדמיות זה כבר לא מספיק…

אמצעי ההמחשה התלת מימדיים כוללים מוצרים נוספים בנוסף להדמיות (סטילס) ולסרטים.
לנו, בחברת טוטם יכולות וניסיון שנבנה במשך שנים ביצירת פלטפורמות אינטאקטיב במגוון מדיות. להלן רשימה חלקית של שירותים ומוצרים אלו. נשמח להיפגש על מנת להציג אותם.

צרו קשר

פלטפורמות TOUCH

למה להשתמש במקלדת ועכבר כשאפשר פשוט לגעת? בעזרת פלטפורמת המגע שלנו תוכלו להדגים ללקוחותיכם בצורה קלה ויעילה את הנכסים אותם אתם מציעים, ולאפשר להם גישה נוחה ומהירה לכל מידע שתשתפו עימם.

צרו קשר

פלטפורמות TOUCH

סיורים וירטואלים – זמן אמת

סיורים וירטואלים – זמן אמת

עדיין אין לכם דירה לדוגמה? לא נורא! אנו מאפשרים לכם לקחת את לקוחותיכם לסיור בכל טיפוס דירה שתרצו. נציג מכירות יוכל להוביל את הלקוח ברחבי הדירה כאילו היא בנויה. ניתן להצגה במחשב או בפלטפורמת המגע שלנו.

צרו קשר

סיורים וירטואלים – 360

השקעתם בהדמיה חיה?
לקחתם את הלקוחות במשרד המכירות לסיור?
מעולה!
אך למה שלא תציגו את הדירות גם לאנשים בכל מקום בכל זמן?
אנו נבנה לכם סיור וירטואלי למחשב, סמארטפון או טאבלט שבו יוכל כל אדם לעבור בנקודות מפתח בדירה ולהתרשם ממנה כאילו הוא נמצא בה. הסיור תומך גם במשקפי מציאות המדומה של גוגל, אותם תוכלו גם למתג ולחלק כקד"מ לפרוייקט שלכם.
תנו ללקוחותיכם חוויה אחרת!

צרו קשר

סיורים וירטואלים – 360

מציאות רבודה

מציאות רבודה

בעזרת מציאות רבודה אנחנו מאפשרים לכם לפתוח ללקוחותיכם חלון לפרוייקט שלכם. הציגו את הפרוייקט בכל חדר שבו תרצו דרך הסמארטפון או הטאבלט. הבניין שלם יוצג ללקוחות על כל משטח שיבחרו והם יוכלו להקיף אותו מכל צדדיו ולהתרשם ממנו כמו מודל אמיתי.

צרו קשר

מציאות מדומה

מציאות מדומה היא המילה האחרונה בטכנולוגיה. בעזרת מציאות מדומה תוכלו לקחת את הלקוח לתוך הפרוייקט ולתת לו הרגשה כאילו הוא שם ממש. יותר מכל תצוגה על מסך דו מימדי. בעזרת משקפי תלת מימד ומחשב מתאים שנספק לכם תוכלו לקחת את לקוחותיכם לסיור בדירה לדוגמה באופן  הקרוב ביותר לדבר האמיתי. אנו נתפור חוויות וירטואליות לפי צרכיכם כגון חדר תצוגה וירטואלי, הדמיות חוץ ופנים ועוד מגוון חוויות אינטראקטיביות.

צרו קשר

מציאות מדומה