המלון הנחשק "שחרות", בתכנון פלסנר אדריכלים, שנפתח צפונית לאילת, מגדיר מחדש את חווית האירוח במלונות והוא צפוי למשוך תיירים מכל העולם

הדמיה של חדר מלון בשחרות
נוף מדהים

ה- CNN הכתיר אותו כאחד מ-20 המלונות החדשים בעולם שכדאי לבקר בהם: "מושלם עבור מטיילי היוקרה", כך נכתב על פי הדיווחים בערוץ התקשורת העולמי. הוא זכה לשבחים בגין התפריט הקולינרי, הפעילויות והנוף הנשקף מהבריכה החיצונית. תכירו את אחד מהמקומות הקסומים ביותר בערבה הישראלית המטריפה – מלון "שחרות".

הדמיה של מלון שחרות
סוויטות מפנקות

זכה לכינוי "גן העדן"

המלון הנחשק ממוקם ביישוב הקהילתי שחרות, צפונית לאילת, והוא זכה להתעניינות רבה בארץ ובעולם. עוד טרם פתיחתו הקיץ הוא כבר זכה לכינוי "גן העדן".  ללא ספק מדובר ביצירת מופת מבית רשת מלונות היוקרה העולמית סיקס סנסס -Shaharut Six Senses. זהו המלון הראשון שפותחת הרשת בישראל.

הדמיה ממוחשבת של חדר מלון במדבר
חדרים מרווחים

תכנון מוקפד בשילוב אטרקציות

פתיחת המלון צפויה למשוך תיירים מכל העולם, במיוחד את חסידי מלונות היוקרה של האלפיון העליון. עבור לילה בגן העדן הם צפויים להפרד מכמה אלפי שקלים אך גם מפסיליטיז מושלמים. לצד זאת, התכנון המוקפד מציע לאורחים גם מרכז מבקרים פרטי בשטח, לטובת משפחות עם ילדים. במרכז יקבלו האורחים הכוונה אישית לכל האטרקציות ושמורות הטבע באזור הקסום.

הדמיית פנים שלחדר מלון במדבר

פינוקים ופרטיות 

30,000 שקל ללילה

במלון כ- 60 סוויטות מפנקות, בשטח של כ-50 מ"ר, מרפסת ונוף פתוח לערבה, להר או לבריכה המפוארת. תמורת כמה עשרות אלפי שקלים לילה, המוערכים בכ-30,000 שקל, ייהנו האורחים גם מבריכה פרטית ומאחת הסוויטות הגדולות בישראל. כל הסוויטות ממוקמות במתחמים מבודדים, המבטיחים פרטיות.

הדמיה של חדר רחצה במלון

כל הפינוקים האפשריים

כל פרט ופרט מקבל ייחודיות משלו

מה עוד מיוחד ב"שחרות"? למעשה הכל. שירות, עיצוב, קולינריה וספא מהטובים בעולם הם רק ההתחלה. הרשת מדווחת כי על התפריט הופקד השף אמיר כלפון. מעבר לכך, הנאה מובטחת בספא, המבוסס על עקרונות המניעה של הרפואה המזרחית בנגיעות המערב. בנוסף, המלון מציע שירותים ייעודיים המותאמים לילדים.

הדמיה של מסעדה במדבר

מבט למסעדה

לחזור לימי התנ"ך

היזם ואיש העסקים רוני דואק, הוא אחד מבין בעלי המלון, שנבנה בליווי צוות של אמנים ויוצרים מקומיים. כל זאת תוך בחירה מדוקקת של חומרים מן הטבע. מאחורי מלאכת המחשבת של האדריכלות והעיצוב, עומד חזון אידאולוגי לשימור המסורת של עם ישראל וההיסטוריה של ימי התנ"ך. כך נבנה "גן העדן" החדש מחומרי יסוד כגון אבן, עץ וברזל, בדגש על ערכי קיימות ואקולוגיה.

היזם ואיש העסקים רוני דואק, הוא אחד מבין בעלי המלון, שנבנה בליווי צוות של אמנים ויוצרים מקומיים. כל זאת תוך בחירה מדוקקת של חומרים מן הטבע. על מלאכת המחשבת של האדריכלות והעיצוב, אחראיות האדריכליות האחיות דניאלה ומאיה פלסנר, בעלות משרד פלסנר אדריכלים שהובילו את בניית "גן העדן" החדש מחומרי יסוד כגון אבן, עץ וברזל, בדגש על ערכי קיימות ואקולוגיה.

*תוכן המאמר נסמך על פרסומים ממקורות בתקשורת, אין לחברת טוטם כל אחריות לגבי המידע השיווקי המתפרסם בכתבה

לצפייה במגוון הדמיות הפרויקט, בביצוע חברת טוטם, המתמחה בהדמיות לתחבורה, תכנון ובנייה, לחצו כאן.

כדי להתעדכן בהדמיות האחרונות שביצעה חברת טוטם לחצו על עמוד הפרויקטים.

כתבות ומאמרים נוספים בנושאי הדמיה ממוחשבת ניתן לראות בעמוד סיפורי הצלחה באתר.